Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Łomża 10% taniej!

24-08-2020

W tym tygodniu mamy świetną wiadomość dla wszystkich mieszkańców Łomży oraz osób planujących podróż do tego miasta!

Tylko do końca tego tygodnia* wszystkie przejazdy z i do tej miejscowości dostępne są w niższych, atrakcyjnych cenach! Wystaczy podczas zakupu podać kod rabatowy LOMZA, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%.

W tym roku, Hoper wprowadził do swojej oferty nową trasę, Białystok - Mrzeżyno. Dzięki te zmianie mieszkańcy Łomży dojechać mogą bezpośrednio spod drzwi swojego domu do wielu nadmorskich miejscowości tj. Kołobrzeg, Mielno, Sarbinowo, Mrzeżyno czy Dźwirzyno. Poza tym, do Łomży dojechać można także wygodnie m.in. ze Szczecinka, Piły, Bydgoszczy, Torunia, Ciechocinka czy Włocławka. 

Łomża-Bydgoszcz Łomża-Kołobrzeg
 

Bezpieczny wyjazd nad morze z Łomży

Dzięki wprowadzonej do oferty, Tarczy Hopera, zapewniamy Ci bezpieczną podróż. Z nami nie musisz czekać w dużych skupiskach ludzi na dworcu czy na przystanku, nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Nasz kierowca odbierze Cię wprost spod drzwi Twojego domu i zawiezie pod wybrany adres w miejscowości docelowej.

Dodatkowo wprowadziliśmy do naszych przejazdów wiele środków ochrony sanitarnej: ozonowanie i dezynfekcję pojazdu (również w trakcie jazdy), obowiązek podróży w maseczce, pomiar temperatury. Dzięki Tarczy Hopera, w sytuacji zarażenia wirusem, otrzymasz zwrot kosztów przejazdu, a w przypadku hospitalizacji nawet do 5000 zł. Wszelkie informacje na temat Tarczy Hopera dostępne są na stronie hoper.pl/tarcza

Popularne przejazdy:

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Łomży zakupione do 30 sierpnia 2020 roku.