Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Trójmiasto teraz 10% taniej!

06-07-2020

Planujesz w najbliższym czasie wizytę w Trójmieście? Jesteś mieszkańcem Gdańska, Gdyni lub Sopotu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Tylko do końca tygodnia*, wszystkie przejazdy z i do Trójmiasta dostępne są w niższych cenach! Wystarczy podczas składania zamówienia podać kod rabatowy TROJMIASTO2020, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%. 

Dwie nowe trasy do Trójmiasta!

Do tej pory przez Trójmiasto przebiegały dwie trasy Hopera- Suwałki-Karwia oraz Wrocław-Karwia. Dzięki nim, bezpośrednio do Gdańska, Sopotu i Gdyni mogą dojechać m.in. mieszkańcy Suwałk, Augustowa, Mikołajek. Olsztyna, Mragowa, Wrocławia, Kalisza, Konina, Włocławka czy Torunia.

W te wakacje Hoper otwiera dodatkową trasę biegnącą przez Trójmiasto: Kudowa-Zdrój - Karwia. Umożliwia ona wygodny dojazd spod drzwi domu, pod wybrany adres w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, mieszkańcom m.in. Łodzi, Kłodzka, Opola czy Kluczborka.

Kraków-Gdańsk Wrocław-Gdańsk
 

Bezpieczny wyjazd nad morze

Z Tarczą Hopera zapewniamy bezpieczny wyjazd nad morze. Z nami nie musisz czekasz na przejazd w dużych skupiskach ludzi na dworcu czy na przystanku. Nie musisz korzystać także z komunikacji miejskiej- Hoper odbiera Ciebie wprost pod drzwi domu i zawozi w wybrane miejsce w miejscowości docelowej.

Popularne przejazdy:

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Trójmiasta zakupione do 12 lipca 2020 roku.