Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek u Mamy!

26-05-2022

Dziś wyjątkowy dzień i dlatego mamy wyjątkową okazję promocję: "Przystanek u Mamy". Przewożąc pasażerów od drzwi do drzwi, od adresu pod adres, nie mamy stałych przystanków. Dlatego adres każdej Mamy może być miejscem wsiadania lub wysiadania. Tej z Warszawy, tej z Kłodzka i tej z Pustkowa. Nie ma znaczenia czy mieszka tuż przy dworcu, czy na obrzeżach swojej miejscowości. Może to dobra okazja żeby zaplanować przejazd i spotkać się ze swoją Mamą? Aby skorzystać z promocji należy w trakcie składania zamówienia wprowadzić kod rabatowy HOPEREM-U-MAMY.

Kod obniża zamówienie o 15%! Ważny jest tylko dziś i jutro, na przejazdy do końca roku. Jeden użytkownik może go użyć 1 raz.

Czy Hoperem dojadę do Mamy?

Mamy 14 tras, obejmujących wszystkie województwa, w tym wszystkie miasta wojewódzkie i dwie trzecie wszystkich powiatów. Nie ma znaczenia czy Twoja Mama mieszka w dużej metropolii, jak Warszawa, powiatowym mieście, jak Kłodzko, czy małej wiosce, jak Pustkowo. Czy będzie to Polska środkowa, północna, czy południowa. Jeśli tylko jej miejscowość znajduje się na jednej z naszych tras, to kierowca zawiezie Cię pod drzwi domu Twojej Mamy. Sprawdź w wyszukiwarce lub na stronie naszych tras hoper.pl/trasy, czy jeździmy przez tą miejscowość i zarezerwuj przejazd! Twoja Mama z pewnością ucieszy się z Twojej wizyty!

Ciechanów-Kołobrzeg Ciechanów-Ciechocinek