Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Włocławek 10% taniej!

05-08-2019

W tym tygodniu mamy świetną wiadomość dla wszystkich mieszkańców Włocławka i osób planujących w najbliższym czasie podróż do tego miasta!

Już od dzisiaj aż do niedzieli* istnieje możliwość zakupienia biletów na wszystkie przejazdy do lub z Włocławka w niższej cenie!  Wystarczy podczas zakupu podać kod promocyjny WLOCLAWEK, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%.

Wszystkim podróżującym pragniemy także przypomnieć, że w lipcu wydłużyliśmy naszą trasę z Wielkopolski na Kujawy aż do Włocławka. Dzieki temu, pasażerowie Hopera mogą wybrać się w podróż z Poznania, nie tylko do sanatoriów w Ciechocinku, ale także bezpośrednio do historycznej stolicy Kujaw.

Poza Poznaniem, Hoperem z Włocławka dojechać można także bezpośrednio m.in. do Krakowa, Przemyśla, Buska-Zdroju, Warszawy, Zamościa, Trójmiasta czy Wrocławia.

Popularne przewozy 

Wrocław-Włocławek Poznań-Włocławek
*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Włocławka zakupione do 11 sierpnia 2019 roku.

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>