Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Warszawa - Połczyn-Zdrój , czyli nowe możliwości podróży do Szwajcarii Połczyńskiej

26-09-2022

Ruszyła sprzedaż biletów na relacji Warszawa - Połczyn-Zdrój, Rzeszów - Połczyn-Zdrój i Lublin - Połczyn-Zdrój. Umożliwiła to modyfikacja dwóch tras: ze Świdnika i Rzeszowa nad morze, które teraz uwzględniają odbiór i wysadzenie pasażerów w urokliwej Szwajcarii Połczyńskiej.

Warszawa - Połczyn-Zdrój, czyli wygodna podróż z Lubeskiego i Mazowsza

Relacja Warszawa - Połczyn-Zdrój pojawiała się w pytaniach i komentarzach wśród poszukujących wygodnego dojazdu ze stolicy do tej miejscowości uzdrowiskowej. Miło nam poinformować, że teraz udaje nam się spełnić te oczekiwania, modyfikując trasę z ze Świdnika przez Warszawę do Mrzeżyna. Oprócz Świdniczan i Warszawiaków do Połczyna-Zdroju Hoperem mogą wybrać się teraz mieszkańcy Lublina, Kazimierza Dolnego, PuławGarwolina, Otwocka, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i wielu mniejszych miejscowości.

Wygodny dojazd z Rzeszowa i Kielc nad Drawsko

Dzięki drugiej modyfikacji umożliwiliśmy wygodny dojazd z Rzeszowa i Kielc do Połczyna-Zdroju, oraz wielu mniejszych miejscowości na trasie z Podkarpacia nad morze. Uroki Szwajcarii Połczyńskiej mogą podziwiać również mieszkańcy Robczyc, Dębicy, Tarnowa, Buska-Zdroju i Chęcin. Przyjechać do Połczyna-Zdroju, aby odetchnąć powietrzem Drawskiego Parku Krajobrazowego mogą oczywiście mieszkańcy wielu mniejszych miejscowości zlokalizowanych na tej trasie.

Kazimierz Dolny dojazd
 

Nowe atrakcje czekające na mieszkańców Połczyna-Zdroju

Wspomniane 2 modyfikacje tras dają szanse połczynianom zwiedzać nowe rejony Polski w wygodnej formie od adresu pod adres. Hoper oferuje w sumie ponad 440 połączeń z Połczynem-Zdrojem! Jakie nowe atrakcje, dzięki tym zmianom, mogą zwiedzić mieszkańcy Szwajcarii Połczyńskiej? Konstancin-Jeziorna, Nałęczów, Kazimierz Dolny, ChęcinyBusko-Zdrój, Solec-Zdrój, Pacanów to tylko niektóre atrakcyjne destynacje, zlokalizowane na zmodyfikowanych trasach. Więcej można przeczytać w publikacjach dotyczących tych dwóch tas: Dojazd z Rzeszowa do Ciechocinka oraz Trasa Lublin-Bydgoszcz, czyli jak dojechać Warszawy z Ciechocinka?