Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wrocław - Busko-Zdrój - wyjedź po słońce

21-12-2019

Zapraszamy do skorzystania z nowej trasy Wrocław - Busko-Zdrój i wyjazdu do najbardziej nasłonecznionego uzdrowiska w Polsce. Z nowej oferty mogą skorzystać mieszkańcy województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Od 5 czerwca 2019 r. można kupić bilety na trasie z Wrocławia przez Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Tychy, Oświęcim, Zator, Kraków, Wieliczkę do Solca-Zdroju i Buska-Zdroju.

Uwaga! Począwszy od 4 stycznia do 30 kwietnia 2022 r. zawieszamy trasę do z Buska-Zdroju przez Wrocław do Karpacza.

Na skróty

Wydłużenie trasy

Jeszcze więcej możliwości podróży!  Wydłużamy trasę do Karpacza i Świeradowa-Zdroju. Więcej na stronie: Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa
 

Busko-Zdrój i Solec-Zdrój - uroki Ponidzia

Do szerokiego już wachlarza lokalizacji sanatoryjnych na trasach Hopera dołączamy kolejne: Busko-Zdrój i Solec-Zdrój. Mamy nadzieję, że tak dogodna dla bywalców Ciechocinka czy Ustki forma transportu, znajdzie również zainteresowanie wśród soleckich i buskich kuracjuszy.

Poszukującym słonecznych kąpieli serdecznie polecamy Busko-Zdrój, które klimatolodzy określają najbardziej nasłonecznionym uzdrowiskiem w Polsce. Oprócz typowej dla miejscowości sanatoryjnej oferty wypoczynkowej, możemy zagrać tam w minigolfa, tenisa, powędkować, wziąć udział w spływie kajakowym czy hipoterapii w ośrodku jeździeckim oraz skorzystać z uroków kąpieliska w Radzanowie.

Wrocław-Busko-Zdrój


Buski Szlak Wokół Słońca pozwala odwiedzającym poznać walory przyrodnicze i charakterystyczne przydrożne kapliczki. Można również wziąć udział w prezentacji wypieku podpłomyków w Izbie Chlebowej czy tradycyjnego tłoczenia oleju w pobliskiej olejarni. Pod względem architektonicznym na uwagę zasługują, zlokalizowane w parku zdrojowym Łazienki Macroniego i szereg zabytkowych obiektów sakralnych.

W niedalekiej odległości od Buska-Zdroju zlokalizowane jest drugie uzdrowisko: Solec-Zdrój. Proponuje ono bogatą ofertę Basenów Mineralnych oraz najsilniejszą w Polsce i jedną z najlepszych w Europie wodę siarczkową. Solecka oferta termalnych basenów i SPA doceniana jest w licznych konkursach i rankingach.

Jak dojechać do Energylandii, Legendii i na krakowską starówkę?

Jeśli planujesz pobyt w Zatorze i zastanawiasz się jak dojechać do Energylandii, Zatorlandu czy innych atrakcji tej miejscowości, zachęcamy, aby wcześniej zarezerwować przejazd. Kupując z wyprzedzeniem bilet online na naszej stronie hoper.pl będziesz miał pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca w Hoperze. Wyruszając na zatorską przygodę, możesz też zamówić nocleg w Western Camp i wrócić następnego dnia naszym minivanem pod drzwi domu.

dojazd do parku rozrywki


Również do słynnego, chorzowskiego, wesołego miasteczka, znanego obecnie jako Legendia, można dojechać w formule od adresu do adresu. Ten największy i najstarszy w Polsce park tematyczny obejmuje 26 ha zieleni i rozrywkowej infrastruktury. Teraz do Legendii, wprost spod drzwi domu dojeżdżają podróżni z Krakowa, Wrocławia czy Opola, ale również wielu bardzo małych miejscowości na nowej trasie Hopera.

Parkowanie w Krakowie przyprawia Cię o ból głowy? Chcesz komfortowo, bez stresu i przesiadek dotrzeć do Grodu Kraka? Hoper daje taką gwarancję. Po uruchomieniu nowej trasy Wrocław⇔Busko-Zdrój, jest to możliwe nie tylko dla mieszkańców województwa łódzkiego, Kujaw czy Śląska, ale również dla Dolnoślązaków, Opolan i pasażerów pochodzących z Kielecczyzny. Smok Wawelski, hejnał z Wieży Mariackiej i smak krakowskich obwarzanków z Hoperem stają się jeszcze bliższe.

Kopalnia soli w Wieliczce - podziemne uzdrowisko

Ze zdrowotnych właściwości mikroklimatu komór solnych w Wieliczce mogą skorzystać zarówno ci, którzy otrzymali skierowanie z NFZ, jak i planujący tam pobyt płatny. Przebywanie w tym, jedynym w Polsce, podziemnym uzdrowisku jest niezwykle korzystne dla alergików i osób mających problemy z układem oddechowym i chorobami skóry. Pobyt tam można urozmaicić spacerem Podziemną Trasą Turystyczną Kopalni oraz szlakiem pielgrzymkowym do cudownej Kaplicy św. Kingi.

Wieliczka dojazd


Nasze 9-osobowe minivany kursują na trasie z Wrocławia do Buska-Zdroju raz dziennie. Okazje cenowe na naszej stronie dają możliwość tańszego zakupu biletu nawet dzień przed odjazdem. Jednak, aby zagwarantować sobie uczestnictwo w którejś z licznych atrakcji nowego szlaku Hopera, polecamy wcześniejszą rezerwację przejazdu. Oferujemy ponadto dodatkowe rabaty np. w ramach naszej akcji promocyjnej Przystanek Tygodnia, która co tydzień promuje jedną miejscowość jako punkt startowy lub końcowy podróży.

Popularne przewozy