Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd do parku rozrywki Hoperem

16-03-2020

Hoper dzięki swojej wyjątkowej formule przejazdów od adresu do adresu umożliwia bezpośredni dojazd spod drzwi domu do parków rozrywki. Jest to wygodna opcja, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które nie muszą martwić się przesiadkami na trasie czy czekaniem na dworcu czy przystanku. Hoper bezpłatnie zapewnia także foteliki samochodowe, dzięki którym pociechy dojadą do celu wygodnie i bezpiecznie.

Na skróty:

Jak dojechać do Zatoru, Grudziądza czy Chorzowa?

Energylandia i Zatorland

Energylandia w Zatorze to zdecydowanie najbardziej znany i największy park rozrywki w Polsce. Z roku na rok przyciąga coraz większe grono osób, chcących mile spędzić czas z rodziną czy przeżyć niesamowite chwile, korzystając z jednej z wielu ektremalnych i familijnych atrakcji tego miejsca. Poza Energylandią, dużym zainteresowaniem wśród przyjeżdżających tutaj turystów, cieszy się także edukacyjno-rozrywkowy Zatorland. Znany jest on głównie z możliwości poznania wielu prehistorycznych gadów, ale również tematyki mitologicznej. Park dinozaurów w Zatorze jest największym tego typu parkiem w Europie Środkowej, w którym przyjeżdżający mają możliwość na własne oczy zobaczyć poruszające się figury ponad 100 różnych prehistorycznych gadów.

Na chwilę obecną przez miejscowość Zator przebiegają dwie trasy krajowe Hopera: Wieliczka-Bydgoszcz (na czas wakacji wydłużona do Trójmiasta) oraz Wrocław- Busko-Zdrój. Podróżując z nami bezpośrednio pod wejście Energylandii dojechać można m.in. z Wrocławia, Krakowa, Włocławka, Łodzi, Opola, Wieliczki czy Katowic oraz w sezonie letnim z Trójmiasta.

Energylandia Zatorland


Dojazd do Energylandii i Zatorlandu- popularne przejazdy

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Energylandii i Zatorlandu na naszej mapie przewozów krajowych.

"Legendia" Śląskie Wesołe Miasteczko

Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie jest najstarszym lunaparkiem w Polsce. Podzielone jest ono, podobnie jak Energylandia w Zatorze, na kilka, odrębnych stref rozrywkowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukujący mocnych wrażeń niewątpliwie bawić się będą świetnie na kolejkach górskich, najmłodszym natomiast na pewno przypadnie do gustu Gaj Urwisa czy piracki okręt.

Hoper umożliwia świetne połączenie z Chorzowem mieszkańcom Podkarpacia- podróżując z Przemyśla, Jarosławia, Rzeszowa czy Tarnowa do Śląskiego Wesołego Miasteczka można przyjechać już na godzinę 11:30. Dzięki rozszerzeniu oferty Hopera o kolejne trasy krajowe, bezpośrednio do Chorzowa mogą dojechać także mieszkańcy m.in. Krakowa, Opola, Kłodzka, Łodzi, Torunia, Lublina, Radomia czy Trójmiasta (w okresie wakacyjnym).

Dojazd do Śląskiego Wesołego Miasteczka- popularne przejazdy

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Legendii na naszej mapie przewozów krajowych.

Mega Park w Grudziądzu

Najchętniej odwiedzane przez rodziny wesołe miasteczko na Pomorzu jest Mega Park w Grudziądzu. Jedną z jego głównych atrakcji jest znajdujący się tutaj lunapark, który zapewnia wspaniałą zabawę dla wszystkich, niezależnie od wieku, ZOO oraz Kraina Bajek, Baśni i Legend.

Decydując się na przejazd Hoperem z Trójmiasta, pod same wejście Mega Parku dociera się około godziny 9:30. Tak wczesna godzina umożliwia podróżującym zapoznanie się ze wszystkimi, dostępnymi się na terenie parku, ciekawymi atrakcjami. Hoper łączy Grudziądz także z innymi polskimi miastami, takimi jak. Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Oleśnica, Turek czy Konin, ale także z bardzo wieloma małymi miejscowościami na trasie. Dodatkowo w sezonie letnim wygodna podróż Hoperem do Grudziądza jest możliwa z Krakowa, Katowic, Łodzi oraz wielu mniejszych miejscowości Małopolski, Śląska i Łódzkiego.

Dojazd do Mega Parku- popularne przejazdy

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Mega Parku na naszej mapie przewozów krajowych.

Miasteczko kowbojskie

 

Miasteczka westernowe z noclegiem

Dużą popularnością w wakacje, poza parkami rozrywki, cieszą się także miasteczka westernowe. Na trasach Hopera znajduje się ich kilka, do najchętniej odwiedzanych zaliczyć można western park w Mrągowie Mrongoville oraz miasteczko westernowe w Grudziądzu w Mega-Parku. Pozwalają one przyjeżdżającym do nich turystom przenieść się w świat rewolwerowców, indian, Dzikiego Zachodu i dyliżansów. Oferują wiele ciekawych atrakcji skierowanych, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, takich jak mini zoo, kowbojskie konkurencje, strzelanie z łuku czy popisy jazdy kaskaderskiej.  

Na terenie miasteczka Mrongoville znajduje się kilkanaście 3- i 5-osobowych domków do wynajęcia. Podróżując Hoperem, bezpośrednio pod wejście atrakcji mogą dojechać m.in. mieszkańcy Gdańska, Gdyni, Sopotu, Suwałk, Augustowa, Elbląga oraz Wrocławia, Łodzi, Włocławka i Torunia.

Dużą zaletą miasteczka westernowego w Mega-Parku jest jego położenie. Obiekt znajduje się na malowniczym terenie, w bliskim sąsiedztwie Wielkiego Jeziora Rudnickiego. Przyjeżdżającym do niego gościom oferuje 11 domków do wynajęcia, w których maksymalnie nocować może 5 osób.

Również noclegi w Zatorze mogą przyjąć formę rodem z Dzikiego Zachodu. Miasteczko kowbojskie WesternCamp, idealnie sprawdzi się dla osób poszukujących nietypowych noclegów. Obiekt ten posiada aż 600 miejsc usytuowanych w wygodnych, klimatyzowanych domkach, kowbojskich, wozach czy indiańskich tipi.

Resort oferuje wiele atrakcji na miejscu, a także specjalną ofertę dla pasażerów Hopera, którzy mogą uzyskać 5% rabatu na nocleg oraz na zakup biletów do Energylandii.

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Mrongoville na naszej mapie przewozów krajowych.

Miasteczko westernowe
 
 

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>