Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Katowice - Nałęczów

Zapewnimy Ci wygodną podróż na odcinku Katowice - Nałęczów wprost spod drzwi Twojego domu aż po wskazany przez Ciebie adres docelowy. Przejazdy realizujemy 9-osobowymi minivanami. 

Hoper proponuje Ci transport bez przesiadek i bez stresu. Z nami podróż Katowice - Nałęczów odbędziesz wygodniej niż autobusem czy pociągiem: zapomnij o czekaniu na dworcu i dźwiganiu bagaży. 
 

Dostępne połączenia dla Katowice - Nałęczów

Z adresu pod adres
Katowice, Twój adresNałęczów, Twój adres
12:25
18:05
5h 40min
Hoper
Hoper
  • Szybki i komfortowy transport bez przesiadek "adres-adres" - zabierzemy Cię w podróż spod Twoich drzwi i dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres np. hotelu, pensjonatu, sanatorium itp. Przejazd autem minivan max. 8 pasażerów
  • Godzina odjazdu jest orientacyjna. Przed wyjazdem przewoźnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. Konieczny jest zakup biletu w przedsprzedaży (bilety nie są dostępne u kierowcy i na dworcu)
od 42,24
Zamówienie online to gwarancja najniższej ceny!
Wybierz w wyszukiwarce miejscowości Z i DO oraz datę przejazdu, po czym kliknij Znajdź przejazd. Otrzymasz dostępne przejazdy i aktualne ceny biletów na dany dzieńWięcej o zakupach online >>

Potrzebujesz pomocy w zakupie biletu? Zadzwoń. Informacja o trasie i cenie biletu z możliwością zakupu przez telefon dostępna jest codziennie 8:00-20:00. 

Podróżuj taniej z HoperemGdzie mogę sprawdzić rozkład jazdy na połączenia Hopera?

Tradycyjny rozkład jazdy dla Hopera nie istnieje, ponieważ przejazdy realizowane są w formule od adresu do adresu. Jeśli chcesz sprawdzić dostępne połączenia, wpisz w wyszukiwarce miejscowość startową i docelową oraz datę planowanej podróży i kliknij “Znajdź przejazd”. Otrzymasz informacje o dostępnych przejazdach, orientacyjnych godzinach odjazdu, czasie podróży oraz cenach biletów.

Powiązane promocje

Przystanek Nałęczów 10% taniej!
Tylko do końca tygodnia skorzystaj z naszej promocji i zarezerwuj przejazd z i d(...) >>
Łączymy Kielce, Duszniki-Zdrój i Sosnowiec!
Łączymy Kielce, Duszniki-Zdrój i Sosnowiec! Dzięki naszej trasie z Lublina do Kudowy-Zdroj(...) >>

Okazje

Doba w uzdrowisku Nałęczów od 160 zł od osoby
Wyjątkowy mikroklimat, samoczynnie obniżający ciśnienie, źródła wód mineralnych, kompleks wodny(...) >>