Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Dąbrowę Górniczą, Kołobrzeg i Międzyzdroje?

07-02-2022

Co łączy Dąbrowę Górniczą, Kołobrzeg i Międzyzdroje? Nasza trasa Katowice-Międzyzdroje! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 13.02 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Dąbrowy Górniczej do SPA w Kołobrzegu

Trasa krajowa Katowice-Łódź-Bydgoszcz-Międzyzdroje to nowa propozycja podróży adres-adres nad morze dla mieszkańców Śląska. Przejazdy ruszają 1 maja 2022 r. A już dziś można zaplanować podróż i kupić bilet. Trasa zapewnia wygodne przejazdy pomiędzy miejscowościami z województw Śląskiego, Łódzkiego, Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolski i Pomorza Zachodniego. Od adresu pod adres można wybrać się np. Dąbrowy Górniczej, czy Częstochowy na wypoczynek w hotelu SPA w Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Czaplinku lub Połczynie-Zdroju. Więcej informacji o atrakcjach na tej trasie można znaleźć w publikacjach: Ze Śląska nad morze! Wydłużamy trasę Łódź-Międzyzdroje do Katowic i Łódź-Rewal - atrakcje Pomorza Zachodniego są już dostępne dla łodzian.

SPA Kołobrzeg Międzyzdroje


10% zniżki z kodem rabatowym!

Podróżuj między dwoma dowolnymi miejscowościami na promocyjnej trasie 10% taniej! Wystarczy, że podczas składania zamówienia wprowadzisz promocyjny kod LACZYMY‑DGKM10. Promocja dotyczy biletów nabytych w okresie od 7-13 lutego 2022 r.

Wybierając nasze przejazdy nie narażasz się na przebywanie w większych skupiskach ludzkich (np. na dworcach, przystankach, komunikacji miejskiej). Kierowcy ozonują i dezynfekują pojazdy, wymagają podróży w maseczce oraz mierzą temperaturę przed wejściem. Więcej >>