Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Warszawę, Gdańsk i Płock?

16-08-2023

Co łączy Warszawę, Gdańsk i Płock? Trasa z Solca-Zdroju i Buska-Zdroju przez Kielce, Warszawę do Gdańska, Gdyni po Karwię! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 20.08 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Warszawy do Gdańska

Nasza trasa  z Solca-Zdroju do Karwi biegnie przez wiele większych miast i bardzo małych miejscowości Świętokrzyskiego, Mazowsza, Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego. Wśród nich znajdują się popularne uzdrowiska, takie jak: Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, Konstancin-Jeziorna, Ciechocinek, Wieniec-Zdrój i Sopot, jak również atrakcyjne nadmorskie destynacje: Gdańsk, Gdynia, Karwia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Ostrowo i Puck. Więcej informacji o atrakcjach, które znajdują się na tej trasie zawarliśmy w publikacji: Z Radomia i Warszawy nad Zatokę Gdańską.

Przejazdy adres-adres z rabatem

Chcesz się cieszyć tańszymi przewozami o 10% na trasie z Solca-Zdroju do Karwii? Podaj kod rabatowy LACZYMY-KGO10 podczas składania zamówienia przejazdu pomiędzy 2 dowolnymi miejscowościami zlokalizowanymi na tej trasie. Promocja obejmuje zamówienia złożone w okresie 16-20 sierpnia 2023 r.