Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Suwałki, Biskupiec i Małdyty?

05-10-2020

Co łączy Suwałki, Biskupiec i Małdyty? Wszystkie miejscowości znajdują się na trasie krajowej Suwałki-Trójmiasto! Nasza akcja #HOPERłączyPOLSKĘ obniża o 10% cenę wszystkich przejazdów odbywających się na tej trasie!

Z Suwałk do Trójmiasta 

Nasza trasa Suwałki⇔Trójmiasto obejmuje takie miasta jak m.in. Ełk, Olsztyn, Elbląg, Gdańsk, Gdynia i wiele innych mniejszych miejscowości. Aby dowiedzieć się więcej o atrakcjach Gdańska przeczytaj: Wyjazd do Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Podróżni wybierający przejazd na tej trasie mogą dojechać do uzdrowisk w Augustowie i Sopocie, malowniczych lokalizacji Pojezierza Mazurskiego, jak Orzysz, Pisz, Mikołajki, Mrągowo oraz wybrzeża: Puck, Władysławowo, Jatrzębia Góra, Karwia. Jeśli chcesz poznać artakcje Władysławowa, Jastrzębiej Góry czy Pucka kliknij tutaj: Wyjazd nad morze Hoperem.

Wyjazd do Gdańska
 

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy SBM10.  

Promocja obejmuje zamówienia złożone pomiędzy 5 a 11 października 2020 r.

Bezpieczna podróż Hoperem

Wprowadzona w czasie pandemii Tarcza Hopera gwarantuje na naszych przejazdach bezpieczeństwo sanitarne podróży. Korzystając z Hopera nie czekasz w dużych skupiskach ludzi na dworcu czy na przystanku, nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Odbierzemy Cię wprost spod drzwi domu dowożąc pod wskazaną przez Ciebie lokalizację.

Wprowadziliśmy środki ochrony sanitarnej, m.in. dezynfekcja i ozonowanie, obowiązkową podróż w maseczce, przyłbicy lub innej osłonie nosa i ust czy mierzenie temperatury. W przypadku zakażenia, Tarcza Hopera gwarantuje zwrot kosztów przejazdu, a w razie hospitalizacji nawet do 5000 zł. Więcej informacji o naszych zabezpieczeniach związanych z COVID-19 możesz przeczytać tutaj: hoper.pl/tarcza

Popularne przejazdy: