Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Zabrze, Solec-Zdrój i Miłków?

12-10-2020

Co łączy Zabrze, Solec-Zdrój i Miłków? Nasza promocyjna trasa Busko-Zdrój-Karpacz! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Buska-Zdroju do Karpacza

Nasza trasa Busko-Zdrój⇔Karpacz obejmuje takie miasta jak m.in. Oświęcim, Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Brzeg, Legnica i wiele innych mniejszych miejscowości. Aby dowiedzieć się więcej o atrakcjach tej trasy wejdź na: Wrocław - Busko-Zdrój - wyjedź po słońce.

Podróżni wybierający przejazd na tej trasie mogą dojechać do lokalizacji uzdrowiskowych w Busku-ZdrojuSolcu-Zdroju, Szklarskiej Porębie, Cieplicach-Zdroju i Świeradowie-Zdroju, malowniczych górskich lokalizacji w okolicach Karkonoszy i Gór Izerskich oraz miejscowości pełnych zabytków: Kraków, Wrocław czy Opole. Jeśli chcesz poznać artakcje Sudetów Zachodnich kliknij tutaj: Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa.

 

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy ZSM10.  

Promocja obejmuje zamówienia złożone pomiędzy 12 a 18 października 2020 r.

Bezpiecznie z Hoperem

Wprowadzona Tarcza Hopera gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne naszych przejazdów. Dzięki nam nie czekasz w dużych skupiskach ludzkich na dworcach i nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Hoper odbierze Cię spod drzwi domu i dowiezie pod wskazany przez Ciebie adres.

Ochrona sanitarna jest realizowana przez m.in. dezynfekcję i ozonowanie, obowiązkową podróż w maseczce i pomiarze temperatury przed wejściem do Hopera. W razie zakażenia, Tarcza gwarantuje zwrot kosztów przejazdu, a w sytuacji hospitalizacji nawet do 5000 zł. Więcej tu: hoper.pl/tarcza

Popularne przejazdy: