Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Ciechanów 10% taniej!

21-09-2020

Dzięki trasie otwartej w tym roku Białystok - Mrzeżyno, mieszkańcy Ciechanowa dostali możliwość skorzystania z wygodnych przejazdów adres-adres po Polsce. Nowa trasa umożliwiła mieszkańcom tej miejscowości bezpośredni dojazd spod drzwi swojego domu do Kołobrzegu, Mielna, Sarbinowa, Mrzeżyna, Dźwirzyna, Szczecinka, Piły, Ciechocinka, czy Bydgoszczy.

Jeśli jesteś mieszkańcem Ciechanowa lub planujesz podróż do tego miasta, mamy dla Ciebie w tym tygodniu świetną wiadomość!

Tylko do niedzieli* wszystkie przejazdy z i do Ciechanowa dostępne są w niższych, atrakcyjnych cenach! Wystaczy podczas zakupu podać kod rabatowy CIECHANOW, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%.

Ciechanów-Kołobrzeg Ciechanów-Ciechocinek
 

Bezpieczny wyjazd do Ciechanowa

Dzięki wprowadzonemu w tym roku do oferty rozwiązniu, Tarczy Hopera, zapewniamy Ci bezpieczną podróż. Z nami nie musisz czekać w dużych skupiskach ludzi na dworcu czy na przystanku, nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Nasz kierowca odbierze Cię bezpośrednio spod drzwi Twojego domu i zawiezie pod wybrany adres w miejscowości docelowej.

Dodatkowo wprowadziliśmy do naszych przejazdów wiele środków ochrony sanitarnej: ozonowanie i dezynfekcję pojazdu (również w trakcie jazdy), obowiązek podróży w maseczce, pomiar temperatury. Dzięki Tarczy Hopera, w sytuacji zarażenia wirusem, otrzymasz zwrot kosztów przejazdu, a w przypadku hospitalizacji nawet do 5000 zł. Wszelkie informacje na temat Tarczy Hopera dostępne są na stronie hoper.pl/tarcza

Popularne przejazdy:

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Ciechanowa zakupione do 27 września 2020 roku.