Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Jelenia Góra 10% taniej!

31-08-2020

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich osób planujących z nami przejazd z lub do Jeleniej Góry!

Tylko do końca tego tygodnia*, wszystkie przejazdy z i do tej miejscowości dostępne są w niższych cenach! Wystarczy podczas składania zamówienia podać kod rabatowy JELENIAGORA, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%. 

W tym roku trasa Busko-Zdrój - Wrocław została wydłużona w stronę Karkonoszy. Dzięki tej zmianie mieszkańcy m.in. Wrocławia, Krakowa, Katowic, Opola czy Gliwic dostali możliwość wygodnego dojazdu bezpośrednio spod drzwi swojego domu, pod wybrany adres w Jeleniej Górze. 

Wrocław-Jelenia Góra Kraków-Jelenia Góra
 

Bezpieczny przejazd do Jeleniej Góry

Dzięki wprowadzonej do oferty, Tarczy Hopera, zapewniamy Ci bezpieczną podróż. Z nami nie musisz martwić się czekaniem na dworcu czy na przystanku, nie musisz również korzystać z komunikacji miejskiej. Nasz kierowca odbierze Cię wprost spod drzwi Twojego domu i zawiezie pod wybrany adres w miejscowości docelowej.

Dodatkowo do naszych przejazdów zostało wprowadzonych wiele środków ochrony sanitarnej. Zalicza się do nich: ozonowanie i dezynfekcja pojazdu (również w trakcie jazdy), obowiązek podróży w maseczce czy pomiar temperatury. Dzięki Tarczy Hopera, w sytuacji zarażenia wirusem, otrzymasz zwrot kosztów przejazdu, a w przypadku hospitalizacji nawet do 5000 zł. Szczegóły na temat naszego unikalnego rozwiązanie dostępne są na stronie hoper.pl/tarcza

Przykładowe przejazdy:

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Jeleniej Góry zakupione do 6 września 2020 roku.