Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Międzyzdroje teraz 10% taniej!

10-08-2020

Planujesz wakacje w Międzyzdrojach i szukasz transportu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Tylko do niedzieli*, wszystkie przejazdy z i do tej nadmorskiej miejscowości dostępne są w niższych cenach! Wystarczy podczas składania zamówienia podać kod rabatowy MIEDZYZDROJE2020, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 10%.

Do Międzyzdrojów z Łodzi od 14 sierpnia!

Do Międzyzdrojów do tej pory prowadziła jedna trasa krajowa, Wrocław - Darłowo. Umożliwiała ona wygodny dojazd na Pomorze Zachodnie m.in. mieszkańcom Wrocławia, Lubina, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego czy Świebodzina. W tym roku została uruchomiona trasa Rewal- Włocławek, którą przedłużono właśnie aż do Łodzi! Umożliwia ona wygodny dojazd pod wybrany adres w Międzyzdrojach m.in. mieszkańcom Łodzi,  Kutna, Włocławka, Torunia, Bydgoszczy czy Piły.

Bydgoszcz-Międzyzdroje Wrocław-Międzyzdroje
 

Bezpieczny wyjazd nad morze Hoperem

Z Tarczą Hopera zapewniamy bezpieczny wyjazd nad morze. Z nami nie czekasz na przejazd w dużych skupiskach ludzkich na dworcach czy przystankach. Nie korzystasz też z komunikacji miejskiej, ponieważ Hoper podjedzie po Ciebie wprost pod drzwi domu i zawiezie pod wskazany adres.

Ze względów epidemiologicznych w naszych pojazdach stosowane jest ozonowanie i dezynfekcja (również w trakcie jazdy), obowiązuje nakaz podróży w maseczce, pomiar temperatury oraz ochrona kierowcy. Dzięki Tarczy Hopera – w sytuacji zakażenia wirusem otrzymujesz zwrot kosztów przejazdu, a w przypadku hospitalizacji nawet do 5000 zł. Szczegóły dostępne są na stronie hoper.pl/tarcza

Popularne połączenia

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Międzyzdrojów zakupione do 16 sierpnia 2020 roku.