Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Ustka 10% taniej!

13-05-2019

Hoperem do Ustki

Ustka to bardzo atrakcyjna nadmorska miejscowość uzdrowiskowa. Lokalne sanatoria oferują kuracjoszom opiekę terapeutyczno-rehabilitacyjną, zabiegi spa i wellness. Świetna infrastruktura wypoczynkowa i liczne zabytki rok do roku przyciąga mnóstwo turystów. Każdego lata ten nadmorski kurort staje się celem weekendowych wypadów i wakacyjnych urlopów indywidualnych i rodzinnych.

Turyści doceniają w tym miasteczku długie, piaszczyste plaże, spacery po molu czy promenadzie. Chętnie odwiedzają port, latarnię morską, starówkę czy Muzeum Chleba.

Podróżuj wygodnie już od 21 czerwca

Dzięki usłudze adres-adres umożliwiamy wygodny dojazd do sanatorium, hotelu czy dowolnego domku letniskowego w Ustce. Już dziś można zamawiać wyjazd od Ustki i z powrotem! Pierwsze minivany Hopera ruszą do tej miejscowości 21 czerwca 2019 r. Od tego dnia będą kursowały codziennie na trasie Wrocław-Ustka i z powrotem.

Jeżeli już masz w planach podróż do Ustki, to w tym tygodniu możesz skorzystać z naszej nowej promocji, dzięki której kupisz bilet z i do Ustki w niższej, atrakcyjnej cenie! Wystarczy, że podczas zakupu biletu podasz kod promocyjny USTKA, a wartość Twojego zamówienia zostanie obniżona o 10%.

Popularne połączenia 

Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Ustki zakupione do 19 maja 2019 roku, więc nie czekaj i zaplanuj wyjazd już dzisiaj!

Wrocław-Ustka