Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Warszawa 10% taniej!

24-02-2020

Jesteś mieszkańcem Warszawy lub planujesz podróż do tego miasta? W tym tygodniu możesz skorzystać z naszej nowej promocji, dzięki której kupisz bilet z i do Warszawy w niższej, atrakcyjnej cenie! Wystarczy, że podczas zakupu biletu podasz kod promocyjny WARSZAWA, a wartość Twojego zamówienia zostanie obniżona o 10%.

W ubiegłym roku otworzyliśmy trasę Bydgoszcz - Zamość, która łączy Warszawę z wieloma dużymi miastami oraz mniejszymi miejscowościami, m.in. Lublinem, Nałęczowem, Kazimierzem Dolnym, Zamościem, Bydgoszczą czy Toruniem. Dzięki usłudze adres-adres umożliwiamy także mieszkańcom stolicy wygodny dojazd do sanatorium w Ciechocinku czy Wieńcu-Zdroju. 

Popularne przewozy 

Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Warszawy zakupione do 1 marca 2020 roku, więc nie czekaj i zaplanuj wyjazd już dzisiaj!

Warszawa - Ciechocinek

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>