Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Wieniec-Zdrój 10% taniej!

11-02-2020

Wybierasz się w najbliższym czasie do sanatorium w Wieńcu-Zdroju? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Tylko do niedzieli*, wszystkie przejazdy z i do Wieńca-Zdroju dostępne są w niższych cenach! Wystarczy, że podczas rezerwacji biletu podasz kod rabatowy WIENIEC, a wartość Twojego zamówienia zostanie obniżona o 10%.

Dojazd do sanatorium

Dzięki naszej usłudze masz możliwość skorzystania z komfortowych i szybkich przejazdów adres-adres. Odbierzemy Cię spod Twojego domu i dowieziemy bezpośrednio pod drzwi sanatorium. Nie będziesz musiał marwtić się kłopotliwymi przesiadkami czy długim czekaniem na dworcu lub przystanku.

Obecnie przez Wieniec-Zdrój przebiega pięc naszych tras krajowych. Dzięki nim, bezpośrednio pod wybrany adres w Wieńcu dojechać mogą m.in. mieszkańcy Wrocławia, Trójmiasta, Poznania,  Krakowa, Katowic, Warszawy, Lublina, Zamościa, Przemyśla czy Rzeszowa.

Popularne przewozy 

Wieniec-Zdrój - Wrocław
 

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy Hoperem z i do Wieńca-Zdroju zakupione do 16 lutego 2020 roku.

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>