Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Jaki silnik ma nasz bus na wynajem w Bydgoszczy?

Silnik naszego busa na wynajem w Bydgoszczy jest bardzo wydajny i ekonomiczny: 2.0 Diesel 150 KM. Świetnie sprawdza się na drodze. W celu poznania innych parametrów i zdjęć wyposażenia pojazdu wejdź na stronę: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#parametry-zdjecia

Bydgoszcz - wygodny start dowolnej podróży


Miasto, w którym chcesz rozpocząć podróż to Bydgoszcz? Nasz bus dla Ciebie w zasięgu ręki. Z Bydgoszczy możesz wyruszyć w swoją wymarzoną podróż za granicę lub pojechać busem na wyczekiwany urlop na morzem. Toyota Proace Verso w wersji Long posiada duży bagażnik! Nasz bus na wynajem świetnie też sprawdzi się na krótkie wyjazdy, na wesele czy w celach podróży służbowej.

 

Bydgoszcz - możliwe opcje odbioru busa na wynajem

W mieście Bydgoszcz preferujemy odbiór naszego busa w następujących lokalizacji:

  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie, Bydgoszcz

Dodatkowo możliwy jest również odbiór busa na wynajem w Cierpicach.

Przekazanie i zwrot busa
w Bydgoszczy

Bus na wynajem w momencie odbioru jest przygotowany do jazdy: czysty w środku, umyty, zatankowany do pełna - zwrot pojazdu jest wymagany w takim samym stanie (kaucja zwrotna 2 tys. zł).

Ubezpieczenie busa 


Wynajmujesz naszego busa w Bydgoszczy? Oferujemy pełne ubezpieczenie AC, OC, Assistance w wariancie PZU SUPER PL + EU oraz z Zieloną Kartą i winietami (wliczone w cenę!) na Czechy, Austrię i Słowenię. Więcej informacji co zawiera ubezpieczenie wynajmowanego w stolicy Kujawsko-Pomorskiego przedstawiamy tutaj: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#ubezpieczenie

Bus na wynajem - cennik 

Umożliwiamy wynajem busa 9-osobowego już od 99 zł brutto/dobę. Powyższa kwota dotyczy wynajmów krajowych z ograniczeniem do 100 km/dobę. Nie mamy żadnych dopłat za dodatkowych kierowców.