Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Jaki silnik ma nasz bus na wynajem w Łodzi?

Silnik naszego busa na wynajem w Łodzi jest bardzo wydajny i ekonomiczny: 2.0 Diesel 150 KM. Świetnie sprawdza się na drodze. W celu poznania innych parametrów i zdjęć wyposażenia pojazdu wejdź na stronę: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#parametry-zdjecia

Łódź - wygodny start dowolnej podróży


Miasto, w którym chcesz rozpocząć podróż to Łódź? Nasz bus dla Ciebie w zasięgu ręki. Z Łodzi możesz ruszyć w swoją wymarzoną podróż zagraniczną czy pojechać busem na wytęskniony urlop na morzem. Toyota Proace Verso w wersji Long jest wyposażona w duży bagażnik! Nasz bus świetnie też sprawdzi się na krótkie wypady, na wesele czy podróż służbową.

 

Łódź - możliwe opcje odbioru busa na wynajem

W mieście Łódź preferujemy odbiór naszego busa w następujących lokalizacjach:

  • ul. Tarnowska, 94-301 Łódź
  • ul. Grażyny, 90-001 Łódź
  • ul. Grota Roweckiego, 93-217 Łódź
  • ul. Zespołowa, 93-414 Łódź
  • ul. Rzgowska, 93-172 Łódź
  • ul. Ogniskowa, 93-329 Łódź
  • ul. Jugosłowiańska, 92-720 Łódź

Odbiór busa na wynajem jest możliwy również w Zduńskiej Woli, Smolicach i Dłutowie.

Przekazanie i zwrot busa w Łodzi

Bus na wynajem w momencie odbioru jest przygotowany do jazdy: czysty w środku, umyty, zatankowany do pełna - zwrot pojazdu jest wymagany w takim samym stanie (kaucja zwrotna 2 tys. zł).

Ubezpieczenie busa


Wynajmujesz naszego busa w Łodzi? Oferujemy pełne ubezpieczenie AC, OC, Assistance w wariancie PZU SUPER PL + EU oraz z Zieloną Kartą i winietami (wliczone w cenę!) na Czechy, Austrię i Słowenię. Więcej informacji co zawiera ubezpieczenie wynajmowanego w stolicy Łódzkiego przedstawiamy tutaj: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#ubezpieczenie

Bus na wynajem - cennik 

Umożliwiamy wynajem busa 9-osobowego już od 99 zł brutto/dobę. Powyższa kwota dotyczy wynajmów krajowych z ograniczeniem do 100 km/dobę. Nie mamy żadnych dopłat za dodatkowych kierowców.