Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Jaki silnik ma nasz bus na wynajem?

Silnik naszego busa na wynajem w Lublinie jest bardzo wydajny i ekonomiczny: 2.0 Diesel 150 KM. Świetnie sprawdza się na drodze. W celu poznania innych parametrów i zdjęć wyposażenia pojazdu wejdź na stronę: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#parametry-zdjecia

Katowice - wygodny start dowolnej podróży


Lokalizacja, w której chcesz rozpocząć podróż to okolice Katowic? Nasz bus dla Ciebie w zasięgu ręki. Z okolic Katowic możesz ruszyć w swoją wymarzoną podróż zagraniczną czy pojechać busem na wytęskniony urlop na morzem. Toyota Proace Verso w wersji Long jest wyposażona w duży bagażnik! Nasz bus świetnie też sprawdzi się na krótkie wypady, na wesele czy podróż służbową.

 

Katowice - możliwe opcje odbioru busa na wynajem

W okolicach Katowic preferujemy odbiór naszego busa w następujących lokalizacjach:

  • ul. Józefa Rymera 21/6 41-500 Chorzów
  • ul. Towarowa 14/5, 41-200 Sosnowiec

Przekazanie i zwrot busa na Śląsku

Bus na wynajem w momencie odbioru jest przygotowany do jazdy: czysty w środku, umyty, zatankowany do pełna - zwrot pojazdu jest wymagany w takim samym stanie (kaucja zwrotna 2 tys. zł).

Wynajem busa poza Katowicami

Sprawdź, gdzie w Polsce, poza Katowicami i Śląskiem, oferujemy wynajem busa:

                             

Ubezpieczenie busa


Wynajmujesz naszego busa w Katowicach lub okolicach? Oferujemy pełne ubezpieczenie AC, OC, Assistance w wariancie PZU SUPER PL + EU oraz z Zieloną Kartą i winietami (wliczone w cenę!) na Czechy, Austrię i Słowenię. Więcej informacji co zawiera ubezpieczenie wynajmowanego na Śląsku przedstawiamy tutaj: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#ubezpieczenie

Bus na wynajem - cennik 

Umożliwiamy wynajem busa 9-osobowego już od 99 zł brutto/dobę. Powyższa kwota dotyczy wynajmów krajowych z ograniczeniem do 100 km/dobę. Nie mamy żadnych dopłat za dodatkowych kierowców.