Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Jaki silnik ma nasz bus na wynajem w Włocławku?

Silnik naszego busa na wynajem we Włocławku jest bardzo wydajny i ekonomiczny: 2.0 Diesel 150 KM. Świetnie sprawdza się na drodze. W celu poznania innych parametrów i zdjęć wyposażenia pojazdu wejdź na stronę: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#parametry-zdjecia

Włocławek - wygodny start dowolnej podróży


Miasto, w którym chcesz rozpocząć podróż to Włocławek? Nasz bus dla Ciebie w zasięgu ręki. Z Włocławka możesz ruszyć w swoją wymarzoną podróż zagraniczną czy pojechać busem na wytęskniony urlop na morzem. Toyota Proace Verso w wersji Long jest wyposażona w duży bagażnik! Nasz bus świetnie też sprawdzi się na krótkie wypady, na wesele czy podróż służbową.

 

Włocławek - możliwe opcje odbioru busa na wynajem

W mieście Włocławek preferujemy odbiór naszego busa w następujących lokalizacjach:

  • ul. Robotnicza, 87-800 Włocławek
  • ul. Wyszyńskiego, 87-800 Włocławek
  • ul. Fredry, Włocławek
  • ul. Zagajewskiego, 87-800 Włocławek
  • Przerytka, 87-815 Włocławek
  • ul. Letnia, 87-800 Włocławek

Przekazanie i zwrot busa
we Włocławku

Bus na wynajem w momencie odbioru jest przygotowany do jazdy: czysty w środku, umyty, zatankowany do pełna - zwrot pojazdu jest wymagany w takim samym stanie (kaucja zwrotna 2 tys. zł).

Wynajem busa poza Włocławkiem

Sprawdź, gdzie w Polsce, poza Włocławkiem, oferujemy wynajem busa:

                              

Ubezpieczenie busa


Wynajmujesz naszego busa we Włocławku? Oferujemy pełne ubezpieczenie AC, OC, Assistance w wariancie PZU SUPER PL + EU oraz z Zieloną Kartą i winietami (wliczone w cenę!) na Czechy, Austrię i Słowenię. Więcej informacji co zawiera ubezpieczenie wynajmowanego w stolicy Kujawsko-Pomorskiego przedstawiamy tutaj: hoper.pl/wynajem-busa-9-osobowego#ubezpieczenie

Bus na wynajem - cennik 

Umożliwiamy wynajem busa 9-osobowego już od 99 zł brutto/dobę. Powyższa kwota dotyczy wynajmów krajowych z ograniczeniem do 100 km/dobę. Nie mamy żadnych dopłat za dodatkowych kierowców.