Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Ustka i Słupsk na trasie z Wisły nad morze!

09-05-2022

W odpowiedzi na prośby pasażerów informujemy o modyfikacji trasy z Poznania nad morze. Teraz prowadzi ona aż do Ustki uwzględniając po drodze Dąbki, Darłowo, Jarosławiec i Słupsk. 

Dojazd do Ustki Hoperem

Pytanie “Kiedy wreszcie Ustka?” ciągle do nas powracało. Uwzględniliśmy je przy planowaniu naszych tras i w końcu możemy powiedzieć: Już dziś można zamówić przejazd do Ustki! Odcinek od Darłowa przez Jarosławiec, Słupsk i Ustkę uzupełnia naszą nadmorską ofertę kierunków podróży, obejmujących polskie wybrzeże od Międzyzdrojów po Darłowo oraz od Karwii po Gdańsk. Teraz, jeśli ktoś zastanawia się jak dojechać do Ustki, to śmiało może postawić na wygodne przejazdy Hoperem. 

Dojazd do Ustki


Ustka z roku na rok coraz częściej wybierana jest jako cel rodzinnych podróży czy weekendowych wypadów. Turystów do tego niewielkiego, nadmorskiego miasteczka przyciągają długie, piaszczyste plaże, port, molo czy promenada. Znajduje się w niej wiele ciekawych zabytków, tj. latarnia morska, Muzeum Chleba czy Stare Miasto z charakterystycznymi biało-czarnymi domami szachulcowymi. Jest to również idealne miejsce na wczasy uzdrowiskowe. W Ustce znajduje się kilka sanatoriów oraz uzdrowisk, które proponują swoim kuracjuszom nadmorskie turnusy rehabilitacyjne. Jeśli chcecie sprawdzić jak dojechać czy ze swojej miejscowości dojedziecie do Ustki zerknijcie na mapę trasy Łódź-Ustka https://www.hoper.pl/trasy-krajowe?id=45171 lub wprowadźcie miejscowość początkową i końcową do wyszukiwarki.

Więcej informacji o atrakcjach na tej trasie można znaleźć na stronie: Wygodny dojazd do Darłowa, czyli nowe miejsca na mapie Hopera