Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Białystok, Ciechocinek i Nowy Duninów?

20-09-2021

Co łączy Białystok, Ciechocinek i Nowy Duninów? Nasza trasa Białystok-Mrzeżyno! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 26.09. wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Białystok-Ciechocinek od adresu do adresu

Przejazdy na trasie Białystok-Mrzeżyno to wygoda komunikacji spod drzwi domu pod wskazany adres! Mieszkańcy Białegostoku, Łomży, Ostrołęki, Płocka ale również mniejszych lokalizacji, takich jak Nowy Duninów pod Płockiem mogą obrać kierunek Kołobrzeg czy Ciechocinek bez martwienia o przesiadki i czekania na dworcu. Więcej o trasie: Wyjazd z Białegostoku nad morze!

dojazd Białystok Ciechocinek
 

Wybrane przejazdy na tej trasie:

Białystok ⇔ Ciechocinek

Łomża ⇔ Ciechocinek

Białystok ⇔ Kołobrzeg
 

Zniżka 10% z kodem LACZYMY-BCND10!

Aby cieszyć się tańszą podróżą Hoperem należy w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie wprowadzić kod rabatowy LACZYMY-BCND10. Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych w terminie od 20-26 września 2021 r.

Podróżując Hoperem nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich, takich jak dworce czy przystanki. Ozonujemy i dezynfekujemy pojazd, wymagamy podróży w maseczce, mierzymy temperaturę przed wejściem do Hopera. Więcej >>