Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Lądek-Zdrój, Puławy i Krze?

28-09-2020

Co łączy miejscowości: Lądek-Zdrój, Puławy i Krze? Wszystkie znajdują się na naszej trasie Kudowa-Zdrój - Lublin! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Kudowy-Zdroju do Lublina

Nasza trasa Kudowa-Zdrój⇔Lublin obejmuje takie miasta jak m.in. Zwoleń, Radom, Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Kielce, Jędrzejów, Miechów, Katowice, Opole i wiele innych mniejszych miejscowości. Jeśli chcesz sprawdzić czy przebiega ona przez Twoją miejscowość - sprawdź na mapie.

Podróżni wybierający przejazd na tej trasie mogą zwiedzić malowniczą Kotlinę Kłodzką, zamek w Chęcinach, królewski Kraków i urokliwe miasteczka lubelszczyzny: Nałęczów, Puławy i Kazimierz Dolny. Aby dowiedzieć się więcej o atrakcjach dostępnych na tej trasie przeczytaj: Z Gór Stołowych aż na Lubelszyznę.

Lądek-Zdrój dojazd
 

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy LPK10.  

Promocja obejmuje zamówienia złożone pomiędzy 28 września a 4 października 2020 r.

Bezpieczna podróż Hoperem

Wprowadzona w tym roku do oferty Tarcza Hopera gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne podróży. Korzystając z naszych usług nie musisz czekać w dużych skupiskach ludzi na dworcu czy na przystanku, nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Odbierzemy Cię bezpośrednio spod drzwi Twojego domu i zawieziemy pod wskazaną lokalizację.

Bezpieczną podróż Hoperem umożliwiają wprowadzone środki ochrony sanitarnej, takie jak ozonowanie i dezynfekcja, obowiązek podróży w maseczce czy pomiar temperatury. Dzięki Tarczy Hopera, w przypadku zakażenia, otrzymasz zwrot kosztów przejazdu, a w razie hospitalizacji nawet do 5000 zł. Więcej na temat Tarczy Hopera możesz dowiedzieć się ze strony: hoper.pl/tarcza

Popularne przejazdy: