Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Hoper –przewóz osób od drzwi do drzwi po Polsce

20-09-2018

Hoper to wygodne podróże z domu do celu. Hoper oferuje pasażerom szybkie i wygodne przejazdy między wskazanymi adresami. Mogą być to adresy domu, hotelu, pensjonatu, sanatorium, pracy, urzędu czy innego miejsca. Minivany Hopera nie posiadają stałych przystanków, ani stałych tras – pasażerowie odbierani są spod drzwi domu i dowożeni w konkretne miejsce. Hoper to innowacyjna usługa transportowa – bez przesiadek, bez czekania na dworcu i dojazdu na miejsce taksówką czy komunikacją miejską.

Przewóz osób od drzwi do drzwi - innowacyjna propozycja od Hopera

Hoperowy przewóz osób od drzwi do drzwi różni się od standardowych podróży autokarem czy busem – pasażer nie musi martwić się taksówką, spóźnieniem na pociąg czy koniecznością noszenia ciężkich bagaży. Hoper stawia na pełen komfort i wygodę podróżujących osób odbierając ich spod drzwi domu i dowożąc w wybrane przez nich miejsce.

Jak wygląda podróż Hoperem? Decydując się na przejazd Hoperem, podczas dokonywania zakupu biletu, pasażer zostanie poproszony o podanie adresu miejsca startowego oraz adresu docelowego. Podróż odbywa się wygodnymi, ośmioosobowymi minivanami z doświadczonymi kierowcami. Podróżując Hoperem można zapomnieć o konieczności zamawiania taksówki na dworzec, kilku przesiadkach na trasie czy noszeniu ciężkich bagaży – podróż będzie szybka, bezpieczna i komfortowa.

Gdzie w Polsce dojedziesz z Hoperem?

Obecnie, pasażerowie mają do dyspozycji jedną z trzech polskich tras:

  • Wrocław-Karwia, przez Kalisz, Ciechocinek, Toruń, Trójmiasto i wiele innych miejscowości;
  • Wrocław-Darłówko, przez Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Kołobrzeg i wiele innych miejscowości;
  • Suwałki-Karwia, przez Ełk, Mikołajki, Olsztyn, Trójmiasto i wiele innych miejscowości.

Na powyższych trasach Hoper zabiera pasażerów ze wszystkich większych miast i bardzo wielu małych miejscowości. W planach mamy również wdrożenie kolejnych tras na obszarze Polski, umożliwiając pasażerom dotarcie do celu z coraz to większej liczby lokalizacji.

O czym warto pamiętać, korzystajac z przejazdów Hoperem?

  • Cena biletów

Ze względu na charakter usługi, cena za przejazd jest zmienna i uzależniona od wielu czynników np. terminu zakupu biletów. Do podstawowej ceny biletu dodawana jest opłata za usługę odbioru i dowozu pod wskazany adres. Koszt podróży można sprawdzić po wpisaniu dokładnych adresów w procesie transakcyjnym na stronie internetowej www.hoper.pl lub dzwoniąc na infolinię.

  • Bagaż

W cenie każdego biletu można zabrać ze sobą w podróż dwie sztuki bagażu: mniejszy, o wadze do 5kg, który zmieści się pod siedzeniem i większy o wadze do 25kg i maksymalnych wymiarach 75x50x30 cm. Warto jednak pamiętać, że pasażer ma możliwość zabrania trzeciej sztuki bagażu za dodatkową opłatą.

  • Przystanki Hopera

Hoper nie ma określonych, regularnych przystanków, na których wsiadają pasażerowie – są oni odbierani spod dowolnego adresu na trasie, np. z domu, hotelu, pensjonatu i zawożeni do wskazanego miejsca.

  • Czas odbioru

Czasy odjazdu i przyjazdu podane na stronie, podczas dokonywania zakupu biletów są czasami orientacyjnymi. Mogą one ulec zmianie w zależności od liczby pasażerów, miejsca rozpoczęcia podróży oraz adresów w punktach pośrednich na trasie. Dlatego, dokładna godzina odjazdu i przyjazdu jest zawsze wysyłana pasażerom SMSem najpóźniej kilka godzin przez planowaną podróżą.

  • Podróż z dzieckiem

Jadąc z dzieckiem należy pamiętać, że musi ono zawsze podróżować w foteliku. Istnieje możliwość bezpłatnego wynajęcia foteliku dopasowanego do wieku dziecka. W tym celu, zaraz po zakupie biletu, pasażer powinien zgłosić potrzebę skorzystania z fotelika lub podstawki na adres bilety@hoper.pl lub pod numerem 222 692 082.