Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Nowy wymiar podróżowania!

02-07-2018

Hoper to nowość na polskich drogach. Oferujemy wygodne międzymiastowe podróże spod Twoich drzwi do wskazanego adresu. Jeśli masz dość wyczekiwania na dworcach i przystankach na autobus czy pociąg i wolałbyś być odebrany z własnego domu i zawieziony pod wskazany adres, Hoper jest właśnie dla Ciebie. Wyszukaj przejazd i kup bilet – o wyznaczonej godzinie podjedzie po Ciebie ośmioosobowy minivan i bezpiecznie zawiezie Cię do celu. Kierowca pomoże Ci z załadowaniem bagaży, a podczas podróży będziesz miał czas na relaks lub pracę. Hoper to wygoda samochodu w cenie autobusu.

Obecnie obsługujemy trzy trasy. W ramach nich zabieramy pasażerów ze wszystkich większych miast, ale też z małych miejscowości w okolicach trasy.

Wrocław - Nad morze (zachodnie i środkowe wybrzeże), trasa biegnie między innymi przez Głogów, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Mielno, Koszalin, Dąbki, Darłowo i wiele innych miejscowości.

Wrocław - Trójmiasto (oraz rejon Władysławowa), trasa biegnie między innymi przez Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Turek , Konin, Włocławek, Wieniec-Zdrój, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz, Trójmiasto, Władysławowo i wiele innych miejscowości.

Suwałki - Trójmiasto (oraz rejon Władysławowa), trasa biegnie między innymi przez Augustów, Ełk, Mikołajki, Mrągowo, Olsztyn, Ostródę, Pasłęk, Elbląg, Trójmiasto, Władysławowo i wiele innych miejscowości.

Wieliczka - Bydgoszcz, trasa biegnie między innymi przez Kraków, Zator, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą, Łódź, Włocławek, Wieniec-Zdrój, Ciechocienk, Toruń  i wiele innych miejscowości.

 

Sprawdź, czy Hoper jeździ pomiędzy interesującymi Cię miejscowościami: skorzystaj z wyszukiwarki przejazdów lub zobacz mapę obsługiwanych obszarów.